NATURAL – dyplom w drewnianej oprawie

dyplom z drewna

Dyplom Natural

Ekologiczny dyplom wykonany z drewna to propozycja dla wszystkich którzy cenią sobie produkty ekologiczne. Grawerunek wykonany przy pomocy lasera również jest ekologiczny i bardzo trwały. Precyzyjna technologia laserowa pozwala tworzyć w drewnie bardzo skomplikowaną grafikę, tekst i zdjęcie oddając wiernie każde przejście tonalne – podobnie jak w fotografii czarno-białej.

Dyplomy Natural to produkt zgodna z naturą, dlatego bardzo często dyplomy z drewna wybierane są przez firmy i organizacje promujące eko-styl, koła łowieckie oraz branże związane z obróbką drewna (meblarstwo, stolarstwo).

Każdy detal projektu może być szczegółowo omówiony z grafikiem przydzielonym do realizacji zamówienia. Przed realizacją wykonujemy i przesyłamy do akceptacji projekty w plikach PDF, które następnie można korygować do momentu pełnej akceptacji projektu. Gotowy projekt trafia na produkcję, następnie przechodzi do działu kontroli jakości i dostawy.

Czas wykonania zamówienia może wynieść od 3 do 10 dni, uzależniony jest głównie od zamówionego nakładu oraz czasu akceptacji korekt projektu.

wymiar grafiki: 210x297mm (A4)
wymiary zewnętrzny ramy: 240x325mm
grubość dyplomu: 33mm

materiały:
– rama, drewno brzozowe nielakierowane, szkło
– deska z grawerem: drewno brzozowe lub bukowe nielakierowane o grubości 3mm

GALERIA

przeznaczenie: dyplom, podziękowanie, nagroda, trofeum, dyplom na uroczystość jubileuszową, dyplom okolicznościowy, dyplom dla koła łowieckiego, nagroda w konkursie, nagroda w zawodach, nagroda rajdu górskiego, nagroda wędkarza, dyplom stylizowany, oryginalny dyplom, eko dyplom, ekostyl, naturalny,